Servisní služby poskytujeme v několika kategoriích

- záruční a pozáruční servis vlastního účetního software provádíme přímo u zákazníka, záruční servis po dobu záruky zdarma, záruka se vztahuje na správnou funkci programu v daném rozsahu. Záruka se nevztahuje na účetní data. Za pozáruční servis v pracovní době účtujeme částku 350,- Kč/hod + 20% DPH.

- záruční a pozáruční servis výpočetní techniky, zakoupené u nás provádíme u zákazníka i u nás. Záruka na Hardware se pohybuje od jednoho ( pouze ve vyjímečných případech jen pro firmy ), do tří let, dle záručních podmínek výrobce hardware. Cena pozáručního servisu je většinou dána pouze cenou vadného dílu, nebo externí opravy ( toto se týká poruch monitorů, tiskáren a noteboků, které řeší specializované opravny ). V případech, kdy oprava vyžaduje větší množství práce, účtujeme v pracovní době částku 350,- Kč/hod + DPH.

- servis ostatního hardware a software, provádíme většinou pouze v naší provozovně, v pracovní době účtujeme servisní služby při opravě hardware částkou 450,- Kč/hod + DPH, jedná li se pouze o detekci závady, účtujeme jednotnou cenu 300,- Kč + DPH. Programátorské práce na těchto počítačích, např odstranění virů, instalace systému a jiné, účtujeme částkou od 450,- Kč / hod + DPH, dle povahy prací.

- veškeré servisní služby mimo pracovní dobu Po - Pá 8.00 - 17.30, účtujeme částkou 750,- Kč/hod + DPH za každou započatou hodinu práce.