EET

Elektronická evidence tržebV roce 2020 budou přecházet další podnikatelé na systém EET.Naše účetní programy jsou na tento systém připraveny, od 1.12.2016 jsou v provozu u uživatelů, kteří do systému vstoupili v prvních dvou vlnách. V naší prodejně výpočetní techniky a papírnictví máme systém v provozu také, samozřejmě je možné přijít se kdykoliv v pracovní době podívat na ukázku fungování. Systém funguje spolehlivě, zdržení při vystavování dokladů je minimální.Výhody tohoto řešení EET

Není nutné pořizovat žádný hardware, stačí počítač s tiskárnou, který máte. Rychlý a dostupný servis : počítač opraví kterákoliv specializovaná firma, případné problémy s EET se nám zatím vždy podařilo vyřešit obratem. Různá pokladní zařízení jsou většinou specializovaná jednoúčelová zařízení, které umí servisovat pouze výrobce, nebo jeden specializovaný servis, takže případná oprava je minimálně záležitost týdne. To vše vychází z našich zkušeností s provozem systému EET.Podmínkou přechodu na systém EET jsou :

- verze programu 2020 ( účetnictví, daňová evidence )

- registrace do systému EET na portálu Finanční správy ( nebo osobně na FU ) a následné získání certifikátu a hesla pro přístup na váš portál EET ( kromě návštěvy FU, vám jsme schopni s ostatními úkony pomoci ).

- počítač s účetnictvím musí být připojený k dostatečně rychlému Internetu s operačním systémem minimálně WIN Xp ( nejlépe Win 7 a vyšší 32bit) a tiskárnou.

- jednorázové zakoupení modulu EET : 2500,- Kč pro majitele software účetnictví nebo daňová evidence #+ náklady spojené s instalací + DPH 21%

- všechny nabídky, které se používají k vystavení příjmového dokladu, pak budou zároveň tento doklad odesílat do systému EET ( v programu samozřejmě zůstávají nabídky pomocí kterých účetní dodatečně zapisují dříve vystavené příjmové doklady do evidence ).POKLADNA EET

- nejjednodušší variantou mimo účetnictví je pro majitele počítače a tiskárny program "Pokladna EET" který jsme pro tento účel vytvořili.

- toto řešení je vhodné pro toho, kdo nechce odesílání do systému EET míchat s účetnictvím. Program umožňuje pořízení, tisk, odeslání do EET a evidenci příjmových dokladů.

- takto vzniklé doklady pak lze do učetnictví již jen dodatečně zapisovat.

Cena programu je 2500,- Kč + náklady spojené s instalací + DPH